Ai Lab

درباره‌ما

icon درباره ما icon

آینده سازان سلامت فردا

شرکت آینده سازان سلامت فردا با بهره گیری از مشاوران و متخصصان برتر در زمینه آموزش، مشاوره ایزو 15189 و 9001 و تولید نرم‌افزارهای پزشکی فعالیت می‌کند. این شرکت با همکاری شرکت آزمون و ارزیابان کیفی سما، آموزش‌های تئوری و عملی و خدمات مشاوره‌ای برای استقرار ایزوهای مدیریتی و کیفیتی را در زمینه‌های مختلف به جامعه آزمایشگاهیان ارائه می‌کند تا آزمایشگاه‌ها بتوانند دانش کارکنان و مهارت عملی آنان را به روز نگه داشته و کیفیت خدمات خود را به طور مستمر بهبود دهند. همچنین به شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها مدرک بین‌المللی ASCB انگلستان اعطا می‌شود.

سامانه هوشمند و جامع مدیریت آزمایشگاه بالینی ، پاتولوژی و ژنتیک AiLab

یکی از محصولات این شرکت پلتفرم AiLab است که با هدف استقرار استاندارد ایزو 15189 و حرکت آزمایشگاه‌ها به سمت خدمات بی عیب و نقص (Zero-Defect) طراحی شده است، بنابراین می‌تواند بهره‌وری آزمایشگاه‌های پزشکی را افزایش دهد. این پلتفرم سه ضلع مثلثی را تکمیل کرده است که می‌تواند موجب تعالی آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی شود. AiLab یک ERP تخصصی است که حاصل همکاری تنگاتنگ بین دو تیم علمی و فنی فعال  است که پس از پنج سال تلاش هماهنگ دانش‌آموختگان علوم آزمایشگاهی، مهندسان حوزه IT، متخصصان تحلیل داده و با استفاده از دانش و مهارت متخصصان مجرب، به طور اختصاصی برای آزمایشگاههای پزشکی طراحی و اجرا شده است.

image
11 +
سال تجربه کاری

AiLab یک پلتفرم یکپارچه، جامع و کامل بر بستر ابر است که که آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی برای امروز و فردا به آن نیاز دارند. پلتفرم AiLab فراتر از یک نرم‌افزار پذیرش – جواب‌دهی یا مدیریت کیفیت رایج است که آزمایشگاه‌ها از آن استفاده می‌کنند. این پلتفرم که دائماً بر اساس نیاز روز آزمایشگاه‌ها به‌روزرسانی می‌شود، به آزمایشگاه‌ها کمک می‌کند تا خود را به‌روز کنند، رشد کنند، درآمد خود را بالا ببرید، ریسک‌ها و فرصت‌ها را شناسایی و مدیریت کنند، عملیات (فرآیندها و فعالیت‌های) تکراری را به پلتفرم بسپارند و از سرمایه‌های انسانی خود به نحو احسن در امور فنی و تخصصی استفاده کنند، و خواسته‌ها و نیازهای مشتریان خویش را به‌موقع و به‌خوبی برآورده سازند.

این پلتفرم که بر اساس نسخه 2022 ایزو 15189 برنامه‌ریزی و اجرا شده، با الزامات و قوانین کشور ایران و الزامات آزمایشگاه مرجع سلامت نیز بومی‌سازی شده است. AiLab با زیرساخت شبکه‌ای نوشته شده است، بنابراین مدیران بخش دولتی و غیردولتی می‌توانند بر فعالیت‌های چندین مرکز به طور همزمان نظارت داشته باشند؛ و آنها را از راه دور مدیریت کنند.

ما معتقدیم که آزمایشگاه باید بتواند هزینه‌های خود را کاهش و کیفیت خدمات را افزایش دهد، تا رضایتمندی مراجعین و مدیران آزمایشگاه حاصل شود. از این ‌رو در این پلتفرم با استفاده از تکنیک‌های هوش تجاری، استاندارد کار بی عیب و نقص (Zero-Defect) و سیگما متریک، فرآیندهای معیوب شناسایی شده، ریسک‌ها و فرصت‌ها مدیریت، موارد نامنطبق به‌خوبی پیگیری، مدیریت خرید و مصرف به‌درستی انجام و رضایتمندی بیماران، پزشکان و همکاران به‌صورت مداوم بررسی و بازبینی می‌شود؛ تا آزمایشگاه به این هدف بزرگ برسد.

icon خدمات ویژه ما icon

پذیرش و جوابدهی - کنترل کیفیت - انبارداری

و هر ـمچه از یک پلتفرم جامع آزمایشگاهی انتظار دارید.

image
پلتفرم جامع، یکپارچه و هوشمند AiLab یک ERP است که حاصل همکاری تنگاتنگ بین دو تیم علمی و فنی فعال در کشورهای آلمان و ایران است. توضیحات بیشتر درباره نرم افزارهای ERP را با کلیک بر روی گزینه اطلاعات بیشتر مطالعه بفرمایید.
image
پلتفرم AiLab علاوه بر توانایی اتصال ماژول پذیرش و جواب دهی به دستگاه های مختلف آزمایشگاهی، به منظور انتقال خودکار نتایج به برگه های جواب بیماران، قابلیت انتقال نتایج مواد کننرلی از دستگاه ها به نرم افزار و بالعکس را هم دارد.
image
این نرم افزار با بهره گیری از تکنولوژی هوش مصنوعی، به هر آزمایشگاه این امکان را می دهد که پایش کیفیت آزمایش ها را با روش ترکیبی عیار سیگما، قوانین وستگارد و نمودار توان اجرایی به طور خودکار برنامه ریزی و اجرا نماید
icon چرا ما را انتخاب کنید icon

دلایلی که باید روی ما حساب کنید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

image

پلتفرم یکپارچه

Ai Lab یک پلتفرم جامع​ است که بخش‌های محتلف از جمله پذیرش - جوابدهی، کنترل کیفیت، مستندات، انبارداری، مدیریت و تحلیل ریسک و ... را به صورت یکجا و با قیمت مناسب عرضه می‌کند.
image

پشتیبانی اختصاصی 24/7

پشتیبانی آنلاین و تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز
image

هوش مصنوعی

بسیاری از وظایف مدیریتی کارکنان با استفاده از هوش مصنوعی انجام می‌شود تا کارشناسان و مسئولین فنی آزمایشگاه‌ها با اطمینان و سهولت بیشتری وظایف خود را انجام دهند.
image
3020 +
مراکز طرف قرارداد
image
37 +
سفارشی سازی شده
image
2731 +
کاربران راضی
image
1840000 +
خط کد نوشته شده
icon پرسش‌های متداول

در صورتی که هنوز جواب پرسش‌هایتان را نگرفته‌اید به صفحه پرسش‌های متداول مراجعه کنید.

image
icon نظرات مشتریان icon

آنچه مشتریان در مورد ما گفتند

image

پشتیبانی بسیار خوب بود و در صورت مشکل در نرم افزار همکاری و پیگیری های لازم را در این خصوص انجام میدادند و پاسخگوی تمامی سوالات بودند.

ratings
کاربر آیلب
سوپروایزر آزمایشگاه
تهران
image

پشتیبانی آموزشی و فنی بسیار عالی است. در صورت امکان قابلیت تعییر رنگ منوها و خطوط نمودار را به برنامه اضافه کنید.

ratings
کاربر آیلب
سوپروایزر آزمایشگاه
تبریز
image

اگر در جایی از نرم افزار که عدم انطباقی در کار کنترل کیفی بوجود میاید خطای صورت گرفته رنگی تایپ شود و بولد شود بهتر است. بی نهایت سپاسگزار تیم پشتیبانی

ratings
کاربر آیلب
مسئول فنی آزمایشگاه
مهاباد
icon همکاران ما icon