Ai Lab

سوالات متداول

همکاری شرکت با آزمایشگاه‌ها یک ارتباط دو طرفه است. همان‌طور که شما به استمرار خدمات شرکت نیاز دارید، ما هم برای کسب درآمد و ادامه کار شرکت به آزمایشگاه‌ها نیازمندیم.  پس:
بزرگترین تضمین برای استمرار خدمات، وابستگی شرکت به پرداختی آزمایشگاه‌ها است. پس تا زمانی که آزمایشگاه ارتباط خود را با شرکت قطع نکند، شرکت هرگز با آزمایشگاه قطع رابطه نخواهد کرد.

آیا در صورت عدم تمایل به همکاری اطلاعات در دسترس خواهند بود؟

درصورتی که آزمایشگاه به هر دلیل مایل به ادامه همراهی با شرکت نباشد، نمی‌تواند بیمار جدیدی پذیرش کند. اما مادام العمر به دامنه خود متصل و به پلتفرم و داده‌های خود دسترسی خواهد داشت.

ما به عنوان گروهی آزمایشگاهی هستیم پس تا زمانی که مراکز از ما حمایت و پشتیبانی کنند، خوشحال خواهیم شد که همراهتان باشیم. از سوی دیگر یک ماه استفاده رایگان و ده سال گارانتی و وارانتی داریم.

پلتفرم ما در بستر اینترنت داخلی (ملی) کار می‌کند.تا کنون فقط یک بار (در خلال ناآرامی های سال ۱۳۹۸) اینترنت ملی (به مدت کوتاهی) قطع شده است. البته به دلیل آسیب چند صد میلیارد تومانی زیر ساخت بهبود پیدا کرد تا قطعی پیش نیاید. یکی از این زیرساخت ها ارائه CDN های داخلی است و دیگر چنین مشکلی پیش نیامده است. اما به هر حال ما تمهیداتی رو دیدیم که این مورد را تا سطح قابل قبولی پوشش دهیم:

1- زیرساخت اینترنت مورد نیاز، به آزمایشگاه گفته می‌شود.
2- از CDN های بخش دولتی استفاده می‌کنیم.
3- درحال توسعه یک نسخه سبک از پلتفرم به عنوان تحت ویندوز و بک آپ هستیم تا در این مواقع آزمایشگاه بتواند پذیرش و جوابدهی را مدیریت کند، اما در نظر داشته باشیم که درصورت قطع و یا اختلال در اینترنت، امکان مشاهده نسخ الکترونیکی هم وجود نخواهد داشت. بنابراین تعداد پذیرش‌ها زیاد نیست.

انتقال اطلاعات موجود در نرم‌افزار در حال استفاده، به پلتفرم امکان پذیر است، اما مطابق قوانین موجود بایستی اجازه کتبی انتقال داده را از شرکت پشتیبان گرفت.

قیمت پلتفرم جامع هوشمند آزمایشگاهی برای آزمایشگاه‌های تازه تاسیس دویست میلیون تومان است. ولی از آنجا که ما خودمان دانش آموخته علوم آزمایشگاهی و شاغل در آزمایشگاه‌های بخش دولتی و خصوصی بوده یا هستیم، می‌دانیم که شما قبلا هزینه خرید نرم افزار پذیرش، جوابدهی، مدیریت کیفیت، انبار و غیره را پرداخت کرده‌اید .
بنابراین سیاست ما در قبال آزمایشگاه‌های فعال به این شکل است که به ازای هر ایستگاه پذیرش، به ازای هر روز کاری، مبلغ ۴۰ هزارتومان دریافت می‌کنیم.
به عبارت دیگر اگر یک ایستگاه پذیرش روزی ۴۰ بیمار پذیرش کند، هزینه هر بیمار فقط هزار تومان خواهد بود.

اطلاعات در چند سرور محافظت شده با فایروال‌های قدرتمند ذخیره میشود. جهت محافظت بیشتر از اطلاعات، تمامی داده‌ها به صورت رمزگذاری شده ذخیره می‌شوند و برای افراد تایید صلاحیت نشده کاملا غیرقابل استفاده می‌باشند.

کاربر فقط نام دارو را جستجو و به لیست داروهای مصرفی بیمار اضافه میکند. پلتفرم به صورت خودکار تداخلات دارویی را پیدا میکند و پیغتم هشدار را به نمایش میگذارد. البته در جای جای پلتفرم برای کاربران امکان بارگذاری اسناد pdf، عکس و … قرار داده شده است.

واحد و دامنه مرجع آزمایشگاه جواب دهنده به صورت خودکار وارد میشود و نیازی نیازی به مراجعه شخص نیست.

تغییر مسیر تست‌ها قابل ردیابی است و دستگاه در برگه جوابدهی مشخص می‌شود. واحد (Unit) نرمال رنج به صورت خودکار توسط سیستم عوض می‌شود و قائم به فرد نیست.

image
image
icon تماس با ما icon

ارسال پیام